Przejdź do treści
Logo Delwa czerwona-01
Strona główna » 2 piętro

2 piętro

twoja przestrzeń komfortu

Zaprojektowane by cieszyć

mieszkania na sprzedaż

H E R B E R T A  apartamenty  to kameralna inwestycja realizowana w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Żor. Inwestycja obejmuje budowę 19 komfortowych mieszkań o zróżnicowanym metrażu, każdy znajdzie tu coś dla siebie… zaprojektowano mieszkania z ogródkiem, urokliwe kawalerki oraz komfortowe mieszkania w metrażu 50-60m2, a także ekskluzywne apartamenty z antresolą. Lokalizacja osiedla sprawia, że komunikacja będzie odbywać się bardzo sprawnie i bezproblemowo, umożliwia swobodne korzystanie z atrakcji jakie zapewnia centrum miasta, jednocześnie pozwalając na odpoczynek i relaks w cichym i ustronnym miejscu, w którym zlokalizowaliśmy nasz obiekt. Budynek zaprojektowano w nowoczesnym stylu, jasna elewacja, ciemne detale oraz liczne przeszklenia prezentują się elegancko i nowocześnie.

Nasza inwestycja cechuje się niebanalną architekturą, oferujemy Państwu nowoczesne mieszkania charakteryzujące się wysoką jakością i estetyką, do mieszkania przynależeć będzie balkon lub prywatny ogródek z tarasem. W budynku znajdzie się cichobieżna winda, komórki lokatorskie oraz rowerownia, do dyspozycji mieszkańców będą miejsca postojowe na parkingach naziemnych.

Nasza oferta to 19 komfortowych mieszkań w nowoczesnym budynku w centrum miasta. W budynku na parterze znajdują się komórki lokatorskie, rowerownia oraz specjalnie wydzielone pomieszczenie na segregowane odpady. Każde mieszkanie posiada balkon, a te które znajdują się na parterze mają przynależne ogródki. Dla osób ceniących sobie indywidualność oraz przestrzeń, na ostatnim piętrze zostały zaprojektowane mieszkania z antresolą oraz dużymi oknami zapewniającymi doskonałe oświetlenie pokoi światłem dziennym, a także niesamowite widoki na otaczającą okolicę.

Budynek został zaprojektowany i wykonany w konstrukcji żelbetowo-murowanej. Posadowiony jest na potężnej płycie fundamentowej, gwarantującej stabilność. Stropy są monolityczne – żelbetowe, a mury wykonane z pustaków ceramicznych o grubości 25cm. Ściany pomiędzy mieszkaniami spełniają normy akustyczne, co w dużej mierze przekłada się na komfort życia. Natomiast ściany zewnętrzne zostały ocieplone styropianem o grubości 20cm. Całość została zwieńczona dachem dwuspadowym, pokrytym blachą na rąbek w kolorze antracytowym. Zamontowane zostały okna z pakietami 3-szybowymi oraz „ciepłym montażem”, które gwarantują wysoką izolacyjność zarówno akustyczną jak i termiczną.

Budynek ogrzewany jest centralnie za pomocą kaskady kotłów gazowych kondensacyjnych dwufunkcyjnych, a każde mieszkanie za pośrednictwem grzejników poprzez swój licznik ciepła. 

Sprawia to, że koszty ogrzewania będą naliczane indywidualnie dla każdego mieszkania, w zależności od faktycznego zużycia, a nie w sposób- opłat naliczanych proporcjonalnie do powierzchni mieszkania. Dzięki zastosowaniu tych kotłów możliwe jest również centralne przygotowanie ciepłej wody użytkowej, która w połączeniu z jej cyrkulacją jest dostępna „od zaraz” po odkręceniu kranu. Takie rozwiązanie sprzyja oszczędności wody, której coraz częściej zaczyna brakować w dzisiejszym świecie. Ciepła woda ma przewidziany tzw. przegrzew, w celu przeprowadzenia dezynfekcji termicznej – proces ten jest zapewniony przez automatykę kotłów.

Zaopatrzenie w wodę naszego budynku odbywa się z miejskiej sieci wodociągowej – zapewnia to stałość i pewność dostaw wody o bardzo dobrych parametrach użytkowych, o gaz też nie muszą się Państwo martwić… pobierany jest również z miejskiej sieci gazowej. Odprowadzenie kanalizacji następuje także do miejskiej sieci kanalizacji sanitarnej.

Wentylacja w mieszkaniach jest hybrydowa. Oznacza to, że na dachu znajdują się wentylatory wyciągowe, a nawiew powietrza realizowany jest przez higrosterowalne dwusystemowe nawiewniki okienne. Stopień otwarcia nawiewnika zmienia się automatycznie w zależności od wilgotności względnej powietrza w pomieszczeniu. Pozwala to na znaczne oszczędności energii cieplnej zużywanej do ogrzania powietrza wentylacyjnego. Urządzenia te mają również możliwość ręcznego ograniczenia przepływu strumienia.

Każde mieszkanie otrzymujecie Państwo z rozprowadzoną instalacją wod-kan, grzewczą jak również elektryczną, teletechniczną (skrętka UTP) oraz światłowodową. W budynku jest także instalacja domofonowa, która ma na celu zapobiec wchodzeniu przypadkowych osób do budynku i zapewnić Państwo maksimum bezpieczeństwa. Dla Państwa wygody została rozprowadzona również instalacja RTV i SAT, za pośrednictwem której będziecie Państwo mogli odbierać sygnał telewizyjny oraz satelitarny.

Mieszkania otrzymacie Państwo w stanie deweloperskim, zawierającym:

 • instalacje elektryczne (gniazd, oświetlenia, TV, internet, domofon)
 • instalacje wodne (wraz z cyrkulacją CWU)
 • instalacje kanalizacyjne (podejścia pod umywalki, toaletę, prysznic/wannę)
 • instalacje C.O. (wraz z zamontowanymi grzejnikami)
 • okna z pakietami 3-szybowymi zapewniające wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną
 • drzwi wejściowe do mieszkań
 • wykonane tynki gipsowe
 • wykonane wylewki cementowe
 • obszerne balkony wraz z balustradami
 • dostęp do windy osobowej
 • darmowe miejsca parkingowe w pobliżu budynku.

wybierz swoje mieszkanie

lista mieszkań

parter

Lokal
Metraż
Liczba pokoi
Status
0.1
66,1 mkw
3
Wolne
0.2
25,0 mkw
1
Wolne
0.3
52,3 mkw
3
Wolne
0.4
52,9 mkw
3
Wolne

piętro 1

Lokal
Metraż
Liczba pokoi
Status
1.1
61,2 mkw
3
Wolne
1.2
51,9 mkw
3
Wolne
1.3
37,2 mkw
2
Wolne
1.4
52,4 mkw
3
Wolne
1.5
52,8 mkw
3
Wolne

piętro 2

Lokal
Metraż
Liczba pokoi
Status
2.1
61,2 mkw
3
Wolne
2.2
51,9 mkw
3
Wolne
2.3
37,2 mkw
2
Wolne
2.4
52,4 mkw
3
Wolne
2.5
52,8 mkw
3
Wolne

piętro 3

Lokal
Metraż
Liczba pokoi
Status
3.1
59,4 mkw
3
Wolne
3.2
49,7 mkw
2
Wolne
3.3
34,0 mkw
1
Wolne
3.4
50,5 mkw
2
Wolne
3.5
51,9 mkw
3
Wolne

Aktualizacja na dzień 22.04.2024

przykładowe aranżacje wnętrza

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem napisz do nas.

Jak kupić mieszkanie na osiedlu HERBERTA APARTAMENTY?

Pomożemy dobrać odpowiednie instrumenty finansowe umożliwiające zakup inwestycji.

poznaj okolicę

900 m do UM
1,5 km do rynku
400 m od najbliższego sklepu
do szkoły 800 m
do Parku Cegielnia 800 m
do Centrum Przesiadkowego 1,6 km
do wjazdu na autostradę 3 km