Przejdź do treści
Logo Delwa czerwona-01

ZAPROJEKTOWANE DLA TWOJEJ RODZINY

DOMY NA SPRZEDAŻ

12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Żorach.

Osiedle Morelowe to nowoczesne osiedle położone w spokojnej dzielnicy Żor, w Baranowicach, stanowiące ciekawą koncepcję architektoniczną łączącą nowoczesność z klasyczną, minimalistyczną formą. Osiedle składa się z 12 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych wśród istniejących domów jednorodzinnych. Mieszkańcy ceniący bliskość natury mogą zachwycać się urokami pobliskich lasów oraz parku przypałacowego zlokalizowanego przy odrestaurowanym Pałacu w Baranowicach, co niewątpliwie sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Równocześnie,  doskonała lokalizacja osiedla pozwala na wygodną i szybką komunikację z centrum miasta, a poprzez niedaleko zlokalizowaną DK-81 – z najbardziej interesującymi miejscami Górnego Śląska.

żory

osiedle morelowe

Nasza oferta to nowoczesne budynki w zabudowie szeregowej charakteryzujące się wysoką jakością, estetyką i niskim zapotrzebowaniem energetycznym. Oferujemy budynki o powierzchni użytkowej 92,7m2 wraz z działką o powierzchni min. 173m2. Do każdej nieruchomości  przynależą dwa miejsca parkingowe, osobna wiata śmietnikowa oraz ogródek.

W kilku słowach o konstrukcji i izolacji:
Budynki zostały wykonane z solidnych i sprawdzonych materiałów i technologii.
Fundament stanowi monolityczna płyta żelbetowa. Ściany wymurowano z pustaków ceramicznych o grub. 25cm (zapewniających doskonałą izolacyjność zarówno termiczną jak i akustyczną) i ocieplonych styropianem o grub. 20cm. Stropy i schody są monolityczne żelbetowe (zapewniające doskonałą wytrzymałość na lata), a całość zwieńcza dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką Braas i ocieplony wełną mineralną.

Próbując sprostać najwyższym wymaganiom izolacyjno-cieplnym oraz w trosce o Państwa komfort zastosowaliśmy w budynkach okna wykonane z  6-komorowych profili Kömmerling 76 MD (grub. 76mm) w kolorze antracytowym, z pakietami 3-szybowymi oraz „ciepłym montażem”, zapewniającym wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, każdy dom został wyposażony w przesuwne, panoramiczne okno tarasowe Smart-Slide, przez które można podziwiać krajobraz delektując się poranną kawą. Każde okno można zasłonić roletą z napędem elektrycznym, zapewniając sobie 100% prywatności. Ponadto, w całym domu znajduje się ogrzewanie podłogowe, które znacząco podnosi komfort użytkowania, obniża koszty ogrzewania, ale przede wszystkim podnosi estetykę pomieszczeń (poprzez eliminację grzejników).

Wody opadowe zostały odprowadzone bezpośrednio do kanalizacji deszczowej – nie musicie się Państwo martwić, że w przypadku silnych opadów deszczu, woda z rynien będzie płynąć po posesji.

Budynki są zaopatrzone w wodę z miejskiego wodociągu, a ścieki sanitarne są odprowadzane do miejskiej kanalizacji sanitarnej.  Nie musicie się zatem Państwo martwić wywozem nieczystości lub serwisem przydomowych oczyszczalni ścieków. Dodatkowo w domach zastosowana jest cyrkulacja ciepłej wody użytkowej – tak aby w każdym momencie w kranie była dostępna ciepła woda.

Budynki będą ogrzewane gazem ziemnym za pośrednictwem dwufunkcyjnych kotłów gazowych (kondensacyjnych).
Do kuchni zostały doprowadzone przewody elektryczne 3-fazowe, umożliwiające podpięcie płyty indukcyjnej, co zapewni Państwu szybkie i przyjemne gotowanie.

Budynek otrzymacie Państwo w stanie deweloperskim, zawierającym:

– instalacje elektryczne (gniazda, oświetlenie, TV, internet, instalacja alarmowa)
– instalacje wodne (wraz z cyrkulacją CWU oraz zasobnikiem)
– instalacje kanalizacyjne (sanitarne i deszczowe)
– instalacje C.O. (ogrzewanie podłogowe wodne),
– kocioł gazowy 2-funkcyjny z zasobnikiem CWU,
– okna systemu Kommerling 76 MD w kolorze antracytowym,
– drzwi wejściowe Gerda (o klasie antywłamaniowości RC2),
– wykonane tynki gipsowe,
– wykonane wylewki cementowe,
– wykonaną elewację (tynk silikonowy oraz żywiczny – dekoracyjny – odporny na zabrudzenia),
– wybrukowane miejsca parkingowe + wejście do budynku + taras,
– prywatną wiatę śmietnikową (zamykaną),
– ogrodzenie posesji,
– podtynkowe skrzynki roletowe i napęd elektryczny,
– kanał do przeprowadzenia mediów na ogród.

przykłady aranżacji wnętrz

wybierz swój dom

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem napisz do nas.

Jak kupić dom na osiedlu MORELOWE?

Pomożemy dobrać odpowiednie instrumenty finansowe umożliwiające zakup inwestycji.

POZNAJ OKOLICĘ
600 m do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Baranowicach
1,3 km od szkoły
1,1 km od najbliższego sklepu
1,1 km od wjazdu na DK-81(Katowice-Wisła)
do lasu 200 m
258,2 mkw
92,7 mkw
5
173 mkw
92,7 mkw
5
173,1 mkw
92,7 mkw
5
173,2 mkw
92,7 mkw
5
173,3 mkw
92,7 mkw
5
173,3 mkw
92,7 mkw
5
173,5 mkw
92,7 mkw
5
173,2 mkw
92,7 mkw
5
173,8 mkw
92,7 mkw
5
173,2 mkw
92,7 mkw
5
173,6 mkw
92,7 mkw
5
312,3 mkw
98,3 mkw
3