Przejdź do treści
Logo Delwa czerwona-01
Osiedle Zielone nowe domy i mieszkania na sprzedaż

Domy na sprzedaż - Zielone Osiedle

Żory, ul. Rybnicka

30 domów o powierzchni 123 mkw z garażem
7 domów dwulokalowych
do każdego domu przylegać będzie teren zielony w postaci ogrodzonego ogródka

Jak kupić dom na osiedlu Zielonym?

Jeśli wybrali Państwo już jedną z naszych propozycji zapraszamy do kontaktu z nami. Szczegółowo wyjaśnimy całą charakterystykę wybranego domu lub apartamentu. Pomożemy też dobrać odpowiednie instrumenty finansowe umożliwiające zakup inwestycji.

Co dostajesz w cenie domu na osiedlu Zielonym?

W cenie zakupu inwestycji na osiedlu Zielonym w Żorach znajduje się dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym. Wewnątrz domu znajdują się instalacje konieczne do prawidłowego funkcjonowania użytkowników. Do domu przydzielone jest jedno miejsce parkingowe zawarte w obszarze działki.
Ze względu na dynamikę zmian zachodzących na rynku budowlanym i energetycznym rozważamy jeszcze kwestie sposobu ogrzewania domu tak aby było bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

Układ pomieszczeń w domach na sprzedaż

Wraz z grupą doświadczonych projektantów rozkład pomieszczeń w domach na osiedlu Zielonym organizujemy w taki sposób, aby aranżacja wnętrz dawała Państwu wiele możliwości. Na rysunkach technicznych, które opublikujemy, będą przedstawione nasz propozycje przeznaczenia pomieszczeń.

Jakie domy budujemy?

Domy, które oferujemy w sprzedaży to nowoczesne budynki o atrakcyjnych, a jednocześnie ergonomicznych bryłach. Przyjazne do urządzania ich wewnątrz. Technologia budowy oraz wykończenie zewnętrzne doskonale wpisują się w obecne trendy.
Nasze domy tworzą idealny klimat dla współczesnej rodziny, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce.

Ciepło i ekologiczne ogrzewanie w domach na osiedlu Zielonym.

Dzięki zastosowaniu ekologicznego systemu ogrzewania nasze domy będą cechowały się niską startą ciepła. Dodatkowo będą przyjazne dla środowiska.

Poznaj okolicę osiedla

do centrum 5 km
do przystanku 500 m
do centrum Rybnika 10 km
do szkoły 900 m
do zjazdu na autostradę 1,4 km
do najbliższego sklepu 700 m
do restauracji 400 m
do wjazdu na drogę 935 Pszczyna – Racibórz 1,1km

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem napisz do nas.

DELWA - BUDUJEMY Z POMYSŁEM

Delwa sp. z o.o. wybrała na budowę osiedla Zielonego w Żorach fantastyczną lokalizację stanowiącą mieszankę świetnego skomunikowania naszej inwestycji z ciszą, spokojem oraz bliskością natury.

DELWA - EKOLOGICZNE DOMY W ŻORACH

Jako deweloper w Żorach chcemy być kojarzeni z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, ale przede wszystkim z ekologicznym charakterem budowanych domów.

DOM TO DOBRA INWESTYCJA NA PRZYSZŁOŚĆ

Od zawsze twierdzono, że własny dom to inwestycja na przyszłość. W domowym zaciszu bowiem spełnia się wszystko to, o czym marzymy. Dom to niezliczona liczba wspomnień, radości i szczęścia. Chcemy aby nasza inwestycja tym dla Państwa była.
Dom to także kapitał, który jako jeden z nielicznych instrumentów finansowych, zapewnia najwyższy stopień zwrotu po określonym czasie.